Ισοπαλία 2-2 στην Άρτα η Αναγέννηση με Βατανιακό

Χωρίς νικητή έληξε η αναμέτρηση ανάμεσα στην Αναγέννηση Άρτας και τον Βατανιακό με τελικό σκορ 2-2.

Η Αναγέννηση Άρτας απέκτησε προβάδισμα στο 11ο λεπτό της αναμέτρησης κόντρα στον Βατανιακό με κοντινό πλασέ του Παππά, έπειτα από γύρισμα του Ζυγκερίδη.

Στο 43΄ ο Ανανιάδης με πλασέ μετά από σέντρα του Μιτακίδη έκανε το 1-1 που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο 53΄ σέντρα του Μαυρίδη και ο Μιτακίδης στέλνει από κοντά την μπάλα στα δίχτυα του Μπαλαούρα για το 1-2.

Στο 90΄ ο Λισγάρας με κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ του Κυριάκη διαμόρφωσε το τελικό 2-2.

Διαιτητής: Μώκος (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Νάστος – Ζιώγας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Αναγέννηση Άρτας (Χρήστος Αγγέλης): Μπαλαούρας, Μανιώτης, Μπεκατώρος, Λισγάρας, Γιαλεδάκης, Θεοδωράκης, Μουσιωτίτσας, Πλαστουργός, Ζυγκερίδης, Πάνος, Παππάς.

Βατανιακός (Γιώργος Ποτουρίδης): Φιρινίδης, Σαμανίδης, Ντόσης, Γκαρατζιάς, Λιόλιος, Δαλαμήτρας, Τσενικλής, Μαυρίδης, Μιτακίδης, Ανανιάδης Δ., Ανανιάδης Χ.