Λύτρωση για Θρίαμβο Λούρου, 3-2 τον ΑΟ Καρυάς

Εντυπωσιακό παιχνίδι διεξήχθη στον Λούρο όπου ο Θρίαμβος με γκολ στις καθυστερήσεις επικράτησε 3-2 του ΑΟ Καρυάς.

Ο Θρίαμβος Λούρου άνοιξε το σκορ με τέρμα του Νταλάκα με πέναλτι για να έρθει η ισοφάριση για τον ΑΟ Καρυάς από τον Χότζα με πέναλτι.

Ο Σταύρος Καλογερής έβαλε εκ νέου στο προβάδισμα τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι έμειναν με δέκα παίκτες στο 80΄ λόγω αποβολής με δεύτερης κίτρινης κάρτας του Χότζα.

Στο 91΄ ο Μαργέτης ισοφάρισε για τον Θρίαμβο Λούρου.

Η λύτρωση για την ομάδα του Βασίλη Σιαφάκα ήρθε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, με το γκολ του Γόγολου.

Διαιτητής: Σπυράκος

Βοηθοί: Φραγκούλης-Λαϊνάς

Θρίαμβος Λούρου (Βασίλης Σιαφάκας): Βαρέλης, Παππάς, Μαργέτης, Πάνου, Γόγολος, Μανιώτης, Γκολάκου, Ζάκκας (72΄ Χαλάστρας), Σιδέρης, Νταλάκας, Κολιός Γ. (72΄ Μπάκας).

Α.Ο. Καρυάς (Άρης Φερεντίνος): Καταγής, Θεράπος (59΄ Μπεΐνας), Παπακυριαζής (83΄ Παπακωνσταντής), Ρεκατσίνας, Πολίτης, Δραγούτας, Μοράλες, Κτενάς, Σκέμπη, Χότζας, Καλογερής.