Με ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο νίκησε ο Θρίαμβος Λούρου την Αναγέννηση Τσουκαλάδων

Σημειώνοντας από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο, ο Θρίαμβος Λούρου επικράτησε το απόγευμα στο γήπεδο Σφακιωτών με 2-0 της Αναγέννησης Τσουκαλάδων για την 11η αγωνιστική στην Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Στο 1ο λεπτό σουτ του Γεωργίου στο οριζόντιο δοκάρι του Βουκελάτου.

Στο 19ο λεπτό ο Μαργώνης με απευθείας φάουλ έκανε το 0-1 για τον Θρίαμβο Λούρου που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στην επανάληψη ο Ναστούλης στο 88΄ με πλασέ διαμόρφωσε το τελικό 0-2.

Διαιτητής: Παππάς Φ.

Βοηθοί: Καλογέρης – Παππάς Δ.

Αναγέννηση Τσουκαλάδων: Βουκελάτος, Τσούτσης, Βεργίνης, Ντάτσης, Βασιλάκης, Σολδάτος, Μπάλτσας, Σκεμπής (42΄ Καπότης), Νάστος (66΄ Λογοθέτης), Βεργίνης, Βακουφτσής.

Θρίαμβος Λούρου: Μήτσιος, Μήτος – Κώτσης (55΄ Κωνσταντινίδης), Δάλλας, Λάκκας, Μπορμπόλης (55΄ Πάνου), Σάκκος, Μαργώνης, Λαμπρούσης, Μάγκος, Γεωργίου, Κολιός Γ. (66΄ Ναστούλης).