Προκρίθηκε στην επόμενη φάση του Κυπέλλου ο ΠΑΣ Πρέβεζα

Ο ΠΑΣ Πρέβεζα επικράτησε 5-1 της Ένωσης στο γήπεδο του Αγίου Θωμά και προκρίθηκε στην επόμενη φάση του Κυπέλλου.

Στο 8′ ο Φερεντίνος έκανε το 0-1, ο Κωσταμένας στο 13′ το 0-2 και ο Βασιλείου στο 15ο λεπτό το 0-3 που ήταν και σκορ ημιχρόνου. Στο 47′ ο Diaw μείωσε σε 1-3 και στο 80΄ ο Φερεντίνος με το δεύτερο προσωπικό του γκολ στον αγώνα έκανε το 1-4.

Το τελικό 1-5 διαμόρφωσε στο 90′ ο Σακκάς.

Διαιτητής: Νίκος Ρούσος

Βοηθοί:  Ζώτος – Σίσκας

ΑΕ Πρέβεζας (Κώστας Αμάραντος): Βαρδής, Παπαγεωργίου (50΄ Ντέντης), Γεωργόπουλος (78΄ Ντούρος), Diaw, Πανταζής, Κωστής, Dedi, Τουλκερίδης, Ντέντες (Ζιάι), Πόποτας (78΄ Παπαδιώτης), Τσουμελέκας (78΄ Perseku)

ΠΑΣ Πρέβεζα (Άγγελος Μπέκας): Καραπιπέρης, Τσάτσος (55’ Λίτος), Ορφανός, Βραχνός (66’  Φυσέκης), Κώστας, Σακκάς, Βασιλείου, Φερεντίνος, Ντοματάς (64’ Μπεκιάρης), Κωσταμένας, Μαγκανάκης (64’ Λεόπουλος).