Πρόκριση για τον Απόλλωνα Πάργας, «υπέταξε» τον Πανλευκάδιο στα πέναλτι

Σε ένα ματς «γκραν γκινιόλ», που οδηγήθηκε στην παράταση και στα πέναλτι, ο Απόλλων Πάργας πήρε -έστω και με περιπετειώδη τρόπο- την πρόκριση για τα ημιτελικά του Κυπέλλου ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Η κανονική διάρκεια του αγώνα και η παράταση έληξε με σκορ  2-2.

Στο 4ο λεπτό ο Κόκκαλης έκανε το 1-0 για τον Πανλευκάδιο και στο 23΄ ο Ντόκος ισοφάρισε για την ομάδα του Λευτέρη Βέρμπη.

Στο 28΄ ο Κόκκαλης με το δεύτερο προσωπικό του γκολ στον αγώνα έκανε το 2-1 για την ομάδα του Γιώργου Κατηφόρη και στο 34΄ ο Μπέλλος ισοφάρισε για τον Απόλλωνα Πάργας.