Νίκη για την Κ12 της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, 3-0 την Θεσπρωτία

Με μία εντυπωσιακή νίκη συνέχισαν τα ‘’πιτσιρίκια’’ της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας στην κατηγορία Κ12 του Πανελληνίου πρωταθλήματος, κερδίζοντας την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ Θεσπρωτίας.

Οι παίκτες του Κυριάκου Παπαγιωτιίδη δεν άφησαν κανένα περιθώριο στους αντιπάλους με αποτέλεσμα να έρθει εύκολα η νίκη.

Το σκορ για τους γηπεδούχους άνοιξε στο 17’ ο Τσόκας, κάνοντας το 1-0 που ήταν και το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου.

Στην επανάληψη η ομάδα της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας με δύο υπέροχα τέρματα του Θεοχάρη στο 46’ και στο 55’, διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Διαιτητής: Καλαμάρης (ΑΙτ/νιας)

Βοηθοί: Αλεξόπουλος, Καλυβόπουλος (ΑΙτ/νιας)