2η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 | ΡΕΠΟ | |||
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/10/2021 | 15:30 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/10/2021 | 15:30 | ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/10/2021 | 15:30 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/10/2021 | 11:00 | ΣΥΒΡΟΥ |
3η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 | ΡΕΠΟ | |||
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 31/10/2021 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 31/10/2021 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 31/10/2021 | 15:00 | ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ |
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 31/10/2021 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ |
4η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 7/11/2021 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 7/11/2021 | 15:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΡΕΠΟ | |||
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 7/11/2021 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 7/11/2021 | 15:00 | ΣΥΒΡΟΥ |
5η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 14/11/2021 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 14/11/2021 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 14/11/2021 | 11:00 | ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ |
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 | ΡΕΠΟ | |||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 14/11/2021 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
6η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 21/11/2021 | 15:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 | ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΡΕΠΟ | |||
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 21/11/2021 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 21/11/2021 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 21/11/2021 | 15:00 | ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ |
7η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 28/11/2021 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 | ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΡΕΠΟ | |||
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 28/11/2021 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 28/11/2021 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 28/11/2021 | 15:00 | ΣΥΒΡΟΥ |
8η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 5/12/2021 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 | ΡΕΠΟ | |||
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 5/12/2021 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 5/12/2021 | 11:00 | ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ |
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 5/12/2021 | 15:00 | ΣΥΒΡΟΥ |
9η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/12/2021 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ | Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/12/2021 | 15:00 | ΠΑΛΑΙΡΟΥ |
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΡΕΠΟ | |||
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/12/2021 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/12/2021 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου | |||||
Πρόεδρος: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | |||||
Μέλη: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. – ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ Ν. |
Β΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ), Β΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Β΄ΟΜΙΛΟΣ) - 19/10/2021
Το πρόγραμμα της Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας από την 2η έως την 9η αγωνιστική
Συντάκτης: Sportime24
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο από την 2η έως τη 9η αγωνιστική.
Το πρόγραμμα:
2η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/10/2021 | 15:30 | ΑΓΙΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/10/2021 | 11:00 | ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 | Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/10/2021 | 11:00 | Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/10/2021 | 15:30 | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ” |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24/10/2021 | 15:30 | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
3η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 31/10/2021 | 11:00 | ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 31/10/2021 | 11:00 | ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.” |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 31/10/2021 | 15:00 | ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ |
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 31/10/2021 | 15:00 | ΛΟΥΡΟΥ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 | ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 31/10/2021 | 15:00 | Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
4η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 7/11/2021 | 15:00 | ΑΓΙΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 7/11/2021 | 11:00 | ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 7/11/2021 | 15:00 | ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ” |
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 7/11/2021 | 11:00 | ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.” |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 7/11/2021 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
5η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 14/11/2021 | 11:00 | ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 14/11/2021 | 15:00 | ΑΓΙΑΣ |
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 | ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 14/11/2021 | 15:00 | ΛΟΥΡΟΥ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 | ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 14/11/2021 | 15:00 | Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 14/11/2021 | 11:00 | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ” |
6η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 21/11/2021 | 11:00 | ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 21/11/2021 | 15:00 | ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ” |
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 21/11/2021 | 11:00 | ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.” |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 21/11/2021 | 15:00 | ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ |
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 21/11/2021 | 15:00 | ΛΟΥΡΟΥ |
7η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 28/11/2021 | 15:00 | ΑΓΙΑΣ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 28/11/2021 | 11:00 | ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ” |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 28/11/2021 | 15:00 | Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 28/11/2021 | 11:00 | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ” |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 28/11/2021 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
8η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 5/12/2021 | 15:00 | ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 5/12/2021 | 15:00 | ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.” |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 5/12/2021 | 11:00 | ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ |
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 | Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 5/12/2021 | 15:00 | ΛΟΥΡΟΥ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 5/12/2021 | 11:00 | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
9η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/12/2021 | 15:00 | ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/12/2021 | 11:00 | ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/12/2021 | 15:00 | ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ” |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/12/2021 | 15:00 | ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/12/2021 | 11:00 | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ” |
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου | |||||
Πρόεδρος: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | |||||
Μέλη: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. – ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ Ν. |