Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 02/10/2020
Νέο φιλικό του ΠΑΣ Πρέβεζα με τον Τηλυκράτη
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/000912345678.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/000912345678.jpg)
Την Κυριακή 4 Οκτωβρίου οι παίχτες του Άγγελου Μπέκα θα υποδεχτούν στο Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας ‘’Αθανασία Τσουμελέκα’’ στις 16:00 μ.μ την ομάδα του Τηλυκράτη Λευκάδας σε ένα ακόμη φιλικό, το 8ο κατά σειρά, ενόψει της πρεμιέρας του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.
Με την ομάδα του Τηλυκράτη η ομάδα μας θα συμμετάσχει στον 5ο Όμιλο της Γ Εθνικής, και θα είναι μιας πρώτης ευκαιρίας δοκιμασία για την έναρξη του πρωταθλήματος του οποίου η σέντρα τελικά ορίστηκε για τις 18/10.