Χωρίς κατηγορία - 12/05/2018
H αποστολή της ΑΕ Καραϊσκάκης για τον αγώνα με τον ΟΦΗ
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/05/31195758_1832347210129599_65490198200320000_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/05/31195758_1832347210129599_65490198200320000_n.jpg)
Ολοκληρώθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου (12/05) η προετοιμασία της ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας για την εντός έδρας αναμέτρηση με την ομάδα του ΟΦΗ.
Ο αγώνας είναι στο πλαίσιο της 31ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League 2017-2018 και θα πραγματοποιηθεί αύριο Κυριακή (13/05), με ώρα έναρξης στις 15:30 το μεσημέρι, στο δημοτικό γήπεδο Αγίων Αναργύρων Άρτας.
Μετά το τέλος της σημερινής προπόνησης (12/05), ο προπονητής της ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας, Σάκης Παπαβασιλείου, ανακοίνωσε την 19μελή αποστολή για τον συγκεκριμένο αγώνα, την οποία απαρτίζουν οι ποδοσφαιριστές: Ραχιώτης, Σιαράβας (τερματοφύλακες), Καραγιαννίδης, Καψάλης, Μπεκατώρος, Νικολόπουλος, Παπανίκου, Χρούσιελ (αμυντικοί), Γούλας, Δημητριάδης, Κόλλινς, Μακρής, Μακρίδης, Χούσος, Ψιάνος (μέσοι), Ευαγγέλου, Κυριάκης, Λουκίνας, Ρανγκέλοφ (επιθετικοί).