Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 10/08/2020
Στον Τηλυκράτη ο Κουτογλίδης!
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/Polish_20200810_151034646.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/Polish_20200810_151034646.jpg)
Την απόκτηση του 23χρονου τερματοφύλακα Απόστολου Κουτογλίδη ανακοίνωσε ο Τηλυκράτης Λευκάδας.
Η ανακοίνωση:
Ο Τηλυκράτης ανακοινώνει την απόκτηση του αθλητή Απόστολου Κουτογλίδη . Αγωνίζεται στη θέση του τερματοφύλακα είναι 23 ετών και έχει ύψος 1.92 έχει ξεκινήσει στην Κ20 του Π.Α.Ο.Κ. και έχει επίσης αγωνιστεί Α.Ε. Λάρισας, Καλλιθέα , Απόλλων Λάρισας , και Α.Π.Σ. Ζακύνθου . Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και του ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες .