Νίκη παραμονής (2-1)

Μεγάλη  νίκη πήρε ο Εθνικός Φιλιππιάδας καθώς επικράτησε με 2-1 της ΑΕ Καραϊσκάκης.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 14′ με πλασέ του Κόλλινς, με το 1-0 να μένει μέχρι το τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, ο Εθνικός ισοφάρισε στο 61′ με τον Μπαλογιάννη να νικά με σουτ τον Ανδρούτσο.

Μάλιστα, ο ίδιος παίκτης στο 65΄ με κεφαλιά μετά από σέντρα του Κουμπή έγραψε το τελικό 2-1.

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Κόλλιας-Κόττορος (Ηπείρου)

Εθνικός Φιλιππιάδας (Γιώργος Γιάννος): Τρανουλίδης, Μαλλάτος (74΄ Korreshi), Μανιώτης, Δημουλάς, Τσιφλίδης, Λέντζος, Μπαστάνης, Τσουλιάης (88΄Στούπας), Κουμπής, Μπαλογιάννης, Μιχάλης.

ΑΕ Καραϊσκάκης (Νίκος Θεοδοσιάδης): Ανδρούτσος, Καψάλης, Λάμπρου, Βελέτης, Καραγιαννίδης, Κόλλινς (70΄Ηλίας), Χάρτσιας (85΄Ζυγκερίδης), Ντατίδης, Γυφτοκώστας (79΄Μαζιώτης), Κουσίδης, Ευαγγέλου.