Αρχική ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Το πρόγραμμα του β΄ γύρου στην Α΄ κατηγορία (ημερομηνίες- ώρες)

0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Β’ ΓΥΡΟΣ
16η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
17η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”

ΡΕΠΟ:

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
18η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
19η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
20η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
21η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
22η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”

ΡΕΠΟ:

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
23η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
24η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
25η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
26η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
27η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
28η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
29η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
30η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ