Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 02/01/2024
Στον Απόλλωνα Πάργας ο Βαγγέλης Πλασκασοβίτης
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2024/01/324001867_727786698605339_6092024365914571907_n-1.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2024/01/324001867_727786698605339_6092024365914571907_n-1.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Το Δ.Σ. του Apollon Pargas AS βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Βαγγέλη Πλασκασοβίτη .
Ο νεαρός ταλαντούχος ποδοσφαιριστής αποκτήθηκε απο τον Π.Α.Σ. ΓΙΆΝΝΙΝΑ και αποτελεί μια σημαντική προσθήκη για την ομάδα καθώς ανταποκρίνεται πλήρως στα πλαίσια τα οποία λειτουργεί έμπρακτα η ομάδα μας. Αυτά είναι η μίξη έμπειρων και καταξιωμένων ποδοσφαιριστών με νεαρούς ταλαντούχους ποδοσφαιριστές και η ανάδειξη τους ώστε να τους δοθεί η ευκαιρία για ένα μεγαλύτερο βήμα στην ποδοσφαιρική τους διαδρομή.
Ευχόμαστε στον Βαγγέλη υγεία, οικογενειακή γαλήνη και κάθε επιτυχία με την ομάδα μας…