Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 09/10/2021
Tη φανέλα του ΑΟ Μύτικα θα φορέσει ξανά ο Γιώργος Ντόντης!
Συντάκτης: Sportime24
Ο έμπειρος μεσοαμυντικός Γιώργος Ντόντης ο οποίος έμεινε ελεύθερος απο τον ΠΑΣ Πρέβεζα θα ξαναφορέσει την φανέλα του ΑΟ Μύτικα.
Ο 32χρονος (γεν. 19/07/1989) μεσοαμυντικός έχει μεγάλη εμπειρία στο τοπικό πρωτάθλημα, αφού έχει αγωνιστεί σε πολλές ομάδες με τελευταίο σύλλογο τον ΠΑΣ Πρέβεζα.
Ο Γιώργος Ντόντης έχει φορέσει τη φανέλα αρκετών ομάδων όπως Θρίαμβος Λούρου, Αμβρακικός Βόνιτσας, ΑΕ Πρέβεζας, Δόξα Ωρωπού, Ερμής Καναλίου και Άρης Πρέβεζας.