Θεσπρωτός – Αστέρας Πετριτή 3-0 (video)

Ο Θεσπρωτός νίκησε τον Αστέρα Πετριτή (αντίπαλό του στο 2ο όμιλο) με 3-0 και ταυτόχρονα ικανοποίησε με την απόδοσή του και το ποδόσφαιρο που έπαιξε.Οι κιτρινόμαυροι πέτυχαν τρία πολύ όμορφα γκολ στο α΄ημίχρονο με δράστες τους Μπίκα (δις) και Τζιάλλα, δείχνοντας γενικά σε όλη τη διάρκεια του 90λεπτου, ανώτεροι από τους Κερκυραίους. Το φωτορεπορτάζ του αγώνα ΕΔΩ
Θεσπρωτός(Σέμος): Κωνσταντάκος, Ηλίας, Πανταζής, Πάνος, Χατζόγλου, Αναστασιάδης, Γιάκος, Τζιάλλας, Ντινιωτάκης, Μηνάς, Μπίκας.
Έπαιξαν και οι: Καλέσης, Μητσέλος, Βιτώρος, Μπλέτσας, Κωστάκης, Κιουρτζίδης, Κατσούλης, Μπαλογιάννης
Αστέρας Πετριτή(Σιδηρόπουλος): Ριγανάς, Καλούδης, Λέσσης, Πόλτζος, Νικομάνης, Στούπας, Γαστεράτος, Τόμπρος, Γαρδικιώτης, Γεωργοπάλης, Γούναρης.
Έπαιξαν και οι: Γράντος, Πάγκαλης, Τσήλιος, Γρηγοράκης, Αυλωνίτης

πηγή: thesprotiaball.gr